Bourns --Conrad 3296P-1-103LF 657979
Bourns 3296P-1-103LF Cermet trimmer linear 10 kΩ 0.5 W 9° 1 pc
Standard range
Order code: 13-7881
MPN: 3296P-1-103LF
64 in stock, despatched in 4 working days
Price per unit Ex VAT
10kO Side 2.54mm (L x W x H) 9.53 x 4.83 x 10.03 mm 10.03mm 9.53mm side linear 4.83mm Cermet Trimmer ± 10% 0.5W 25 2.54mm Solder pins 1 125°C -55°C 100ppm/K