Vishay --Conrad T93YA101KT20 659908
Vishay Brand: Vishay
Vishay T93YA101KT20 T93YA String potentiometer linear 0.5 W 0.1 kΩ 1 pc
Standard range
Order code: 18-4608
MPN: T93YA101KT20
34 in stock, despatched in 4 working days
Price per unit Ex VAT
2.54mm 0.1kO vertical THT 1 (L x W x H) 9.7 x 5 x 9.8 mm 9.8mm 9.7mm +155°C -55°C 155°C -55°C top 0.5W String potentiometer linear 100ppm/°C 0.1% 5mm