Bourns --Conrad 3329H-1-104LF 657982
Bourns 3329H-1-104LF Cermet trimmer linear 0.5 W 100 kΩ 240° 260° 1 pc
Standard range
Order code: 13-7938
MPN: 3329H-1-104LF
9 in stock, despatched in 4 working days
Price per unit Ex VAT
100kO 2.54mm 240° 4.57mm 150°C 260° top Cermet Trimmer 0.5W 1 Solder pins 1 -55°C linear