Bahco B196.065.150 BAHCOFIT Insulated Screwdriver Slotted Tip 6.5 x 150mm
MPN
B196.065.150
5 in stock, despatched in 4 working days
Each screwdriver is branded with part number, tip symbol and size for easier identification.
They are each individually tested and manufactured according to IEC 60900 and conform to ISO 8764.
Tip: Slotted 6.5 x 1.2mm.
Blade length: 150mm.
Total length: 255mm.
Length 150mm
ESD Safe No
Tip Type Slotted
Tip Size 6.5mm