Faithfull FAISDS6310 SDS Plus Drill Bit 6mm OL: 310mm WL: 250mm
MPN
FAISDS6310
20 in stock, despatched in 2 working days
The Faithfull FAISDS6310 SDS Drill has the following dimensions:
Diameter: 6mm
Working Length: 250mm
Overall length: 310mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 250mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm