Dormer P8136.3X3.0 Solid Carbide Rotary Burr Bright Pointed Tree 6.3 x 3mm
MPN
P8136.3X3.0
Brand
Dormer
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Czech Republic
View Full Product Range (7)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
4 in stock, despatched in 4 working days
The Dormer Solid Carbide Bright Rotary Burr Pointed Tree has the following specification:
Diameter: 6.3mm.
Shank Diamter: 3mm.
Working Length: 12.7mm.
Overall Length: 45mm.