Bahco B196.080.175 BAHCOFIT Insulated Screwdriver Slotted Tip 8.0 x 175mm
MPN
B196.080.175
5 in stock, despatched in 4 working days
Specifications:.
Tip: Slotted 8 x 1.2mm.
Blade length: 175mm.
Total length: 292mm.
Length 175mm
ESD Safe No
Tip Type Slotted
Tip Size 8mm