Bahco B196.055.125 BAHCOFIT Insulated Screwdriver Slotted Tip 5.5 x 125mm
MPN
B196.055.125
5 in stock, despatched in 4 working days
Specifications:.
Tip: Slotted 5.5 x 1.0mm.
Blade length: 125mm.
Total length: 220mm.
Length 125mm
ESD Safe No
Tip Type Slotted
Tip Size 5.5mm