Bahco B196.040.100 BAHCOFIT Insulated Screwdriver Slotted Tip 4.0 x 100mm
MPN
B196.040.100
15 in stock, despatched in 4 working days
Specifications:.
Tip: Slotted 4 x 0.8mm.
Blade length: 100mm.
Total length: 195mm.
Length 100mm
ESD Safe No
Tip Type Slotted
Tip Size 4mm