Starrett KBPS055A SDS Plus 2 Point Drill Bit 5.5 x 110mm
MPN
KBPS055A
Brand
Starrett
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (18)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
50 in stock, despatched in 4 working days
This Starrett SDS Plus 2 Point Drill Bit has the following specifications:
Diameter: 5.5mm.
Overall Length: 110mm.
Working Length: 50mm.
Diameter 5.5mm
Length 110mm