Sealey START800 Starter/Charger 800/110A 12/24V 400V
MPN
START800
50 in stock, despatched in 2 working days
  • Max. Charge: 110A (75A EN).
  • Max. Start: 800A (640A EN).
  • 28A Max. Input (start).