MEXCO UHXCEL18022 UHXCEL Ultra Hard Materials Diamond Blade 180 x 22mm
MPN
UHXCEL18022
Available to back orderPlease contact us for lead time
Advisory: Maximum Recommended Cutting Depth: 20mm.
Type Diamond Cutting Discs
Diameter 180mm
Bore Size 22mm