Faithfull FAISDS7160 SDS Plus Drill Bit 7mm OL: 160mm WL: 100mm
MPN
FAISDS7160
100 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 7mm
Working Length: 100mm
Overall Length: 160mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 100mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm