Faithfull FAISDS55210 SDS Plus Drill Bit 5.5mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS55210
15 in stock, despatched in 2 working days
The Faithfull FAISDS55210 SDS Drill has the following dimensions:
Diameter: 5.5mm
Working Length: 150mm
Overall length: 210mm
Type Drill bit
Diameter 5.5mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm