Faithfull FAISDS55110 SDS Plus Drill Bit 5.5mm OL: 110mm WL: 50mm
MPN
FAISDS55110
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 5.5mm
Working Length: 50mm
Overall Length: 110mm
Type Drill bit
Diameter 5.5mm
Length 110mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm