Faithfull FAISDS5160 SDS Plus Drill Bit 5mm OL: 160mm WL: 100mm
MPN
FAISDS5160
Available to back orderPlease contact us for lead time
Diameter: 5mm
Working Length: 100mm
Overall Length: 160mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 100mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm