Faithfull FAISDS22260 SDS Plus Drill Bit 22mm OL: 260mm WL: 200mm
MPN
FAISDS22260
4 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 22mm
Working Length: 200mm
Overall Length: 260mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 200mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm