Faithfull FAISDS20410 SDS Plus Drill Bit 20mm OL: 410mm WL: 350mm
MPN
FAISDS20410
4 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 20mm
Working Length: 350mm
Overall Length: 410mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm