Faithfull FAISDS14610 SDS Plus Drill Bit 14mm OL: 610mm WL: 550mm
MPN
FAISDS14610
100 in stock, despatched in 4 working days
Diameter: 14mm
Working Length: 550mm
Overall Length: 610mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 550mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm