Faithfull FAI1006SDG Depressed Centre Stone Grinding Disc 100 x 6 x 16mm
MPN
FAI1006SDG
China
View Full Product Range (3)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
1 x Faithfull Grinding Disc for Stone Depressed Centre 100 x 6 x 16mm
Type Grinding Disc
Diameter 100mm
Bore Size 16mm
Max RPM / m/s 15300 / 80
Thickness 6mm