Bahco B196.035.100 BAHCOFIT Insulated Screwdriver Slotted Tip 3.5 x 100mm
MPN
B196.035.100
20 in stock, despatched in 4 working days
Specifications:.
Tip: Slotted 3.5 x 0.6mm.
Blade length: 100mm.
Total length: 195mm.
Length 100mm
ESD Safe No
Tip Type Slotted
Tip Size 3.5mm