Wiha SB369SZ13B 24851 Hex Ball End L-Key Set In Classic Holder Imperial - 13pc
MPN
24851
Brand
Wiha
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
  • Free UK shipping available
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
27 in stock, despatched in 4 working days
  • Made from chrome-vanadium steel, thoroughly hardened and manganese-burnished
  • Manufacrurer's type SB369SZ13B
Includes the following sizes: 1.3mm (0.05in), 1.6mm (1/16in), 2mm (5/64in), 2.4mm (3/32in), 2.8mm (7/64in), 3.2mm (1/8in), 3.6mm (9/64in), 4mm (5/32in), 4.8mm (3/16in), 5.6mm (7/32in), 6.3mm (1/4in), 7.9mm (5/16in) × 10mm (3/8in).