Starrett KBPS055B SDS Plus 2 Point Drill Bit 5.5 x 160mm
MPN
KBPS055B
100 in stock, despatched in 4 working days
This Starrett SDS Plus 2 Point Drill Bit has the following specifications:
Diameter: 5.5mm.
Overall Length: 160mm.
Working Length: 100mm.
Diameter 5.5mm
Length 160mm