Sealey START320 Starter/Charger 320/45Amp 12/24V 230V
MPN
START320
Brand
Sealey
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
  • Quickly find another product in this range by Nett Weight:
    0.00kg 18.42kg 18.52kg 46.20kg
View Full Product Range (4)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
100 in stock, despatched in 2 working days
  • Max. Charge: 45A (30A EN).
  • Max. Start: 320A (220A EN).
  • 20A Max. Input (start).