MAX PRODUCTS MAX380H160 Universal Toolbox 1-piece 380x345x160mm Empty
MPN
MAX380H160
12 in stock, despatched in 4 working days
The MAX PRODUCTS MAX380H160 tool box (empty) is manufactured by Max Products. It measures 380 x 345 x 160 mm, making it versatile for storing a variety of tools. This durable and portable empty tool box is ideal for professionals needing organised and secure storage solutions on the go.
Type Tool box (empty)
Height 345mm
Length 160mm
Width 380mm
Colour Black
Material Plastic
Car phone holder features Waterproof
Dim (W x H x D) 380 x 345 x 160 mm
Factory colour Black
Inside height 270mm
Inside Width 380mm
Internal depth 160mm