IRWIN® Record® T41211000 1ton-e Workshop Vice 100mm (4in)
MPN
T41211000
Brand
IRWIN
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
1 in stock, despatched in 2 working days
Specification
Jaw Depth: 60mm (2.3/8in).
Jaw Width: 100mm (4in).
Type Mechanic
Jaw Width 100mm