ForgeFix TFCC19GG TechFast Cover Cap Goosewing Grey 19mm (Pack 100)
MPN
TFCC19GG
50 in stock, despatched in 2 working days
ForgeFix TechFast Cover Caps are specifically designed for use with TechFast Screws with an 8mm Hex head, 16mm or 19mm washers.
These ForgeFix TechFast Cover Caps are suitable for self-drill screws with 19mm washers and an 8mm hex head. They come in the following:
Colour: Goosewing Grey
Size: 19mm