Fastech Etk-3-250-0426-100 Hook-And-Loop Blue 250mm X 13mm 100 Pieces Cable Ties
MPN
ETK-3-250-0426-100
Country of Origin
Switzerland
Available to back order
Length 250mm
Width 13mm
Colour Blue
Type Hook-and-loop cable tie
Bundle diameter 70mm
Dimensions (L x W) 250 mm x 13 mm
Hook-and-loop feature for bundling
Hook-and-loop technology Hook and loop pad
Maximum Temperature +80°C
Minimum Temperature -20°C