Faithfull FAISDS8210 SDS Plus Drill Bit 8mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS8210
15 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 8mm
Working Length: 150mm
Overall Length: 210mm
Type Drill bit
Diameter 8mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm