Faithfull FAISDS7210 SDS Plus Drill Bit 7mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS7210
50 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 7mm
Working Length: 150mm
Overall Length: 210mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm