Faithfull FAISDS7160B SDS Plus Drill Bit 7mm OL: 160mm WL: 100mm Bulk 10
MPN
FAISDS7160B
50 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 7mm
Working Length: 100mm
Overall Length: 160mm
Bulk pack of 10 drill bits
Type Drill bit
Diameter 5.5mm
Length Various
Overall Length 160mm
Qty 10
Working Length 100mm