Faithfull FAISDS65310 SDS Plus Drill Bit 6.5mm OL: 310mm WL: 250mm
MPN
FAISDS65310
20 in stock, despatched in 2 working days
The Faithfull FAISDS65310 SDS Drill has the following dimensions:
Diameter: 6.5mm
Working Length: 250mm
Overall Length: 310mm
Type Drill bit
Diameter 6.5mm
Length 250mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm