Faithfull FAISDS65210 SDS Plus Drill 6.5mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS65210
5 in stock, despatched in 2 working days
The Faithfull SDS Plus Drill has the following specification:
Diameter: 6.5mm.
Overall Length: 210mm.
Working Length: 150mm.
Type Drill bit
Diameter 6.5mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm