Faithfull FAISDS6210 SDS Plus Drill Bit 6mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS6210
100 in stock, despatched in 2 working days
The Faithfull FAISDS6210 SDS Drill has the following dimensions:
Diameter: 6mm
Working Length: 150mm
Overall length: 210mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm