Faithfull FAISDS6160 SDS Plus Drill Bit 6mm OL: 160mm WL: 100mm
MPN
FAISDS6160
100 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 6mm
Working Length: 100mm
Overall Length: 160mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 100mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm