Faithfull FAISDS5110 SDS Plus Drill Bit 5mm OL: 110mm WL: 50mm
MPN
FAISDS5110
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 5mm
Working Length: 50mm
Overall Length: 110mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 110mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm