Faithfull FAISDS24410 SDS Plus Drill Bit 24mm OL: 410mm WL: 350mm
MPN
FAISDS24410
Available to back orderPlease contact us for lead time
Diameter: 24mm
Working Length: 350mm
Overall Length: 410mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm