Faithfull FAISDS18410 SDS Plus Drill Bit 18mm OL: 410mm WL: 350mm
MPN
FAISDS18410
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 18mm
Working Length: 350mm
Overall Length: 410mm
Type Drill bit
Diameter 18mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm