Faithfull FAISDS16210 SDS Plus Drill 16mm OL: 210mm WL: 150mm
MPN
FAISDS16210
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (53)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 16mm
Working Length: 150mm
Overall Length: 210mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 150mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm