Faithfull FAISDS12610 SDS Plus Drill Bit 12mm OL: 610mm WL: 550mm
MPN
FAISDS12610
15 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 12mm
Working Length: 550mm
Overall Length: 610mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 550mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm