Faithfull FAISDS12160 SDS Plus Drill Bit 12mm OL: 160mm WL: 100mm
MPN
FAISDS12160
20 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 12mm
Working Length: 100mm
Overall Length: 160mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 100mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm