Faithfull FAIFD11580Z3 Zirconia Abrasive Jumbo Flap Disc 115 x 22mm 80 Grit 3Pk
MPN
FAIFD11580Z3
5 in stock, despatched in 2 working days
Type Flap Disc
Diameter 115mm
Bore Size 22.23mm
Quantity 3
Bore 22mm