Faithfull FAIFD11540Z3 Zirconia Abrasive Jumbo Flap Disc 115 x 22mm 40 Grit 3Pk
MPN
FAIFD11540Z3
15 in stock, despatched in 2 working days
Type Flap Disc
Diameter 115mm
Bore Size 22.23mm
Quantity 3
Bore 22mm