Faithfull FAIFD11512Z3 Zirconia Abrasive Jumbo Flap Disc 115 x 22mm 120 Grit 3Pk
MPN
FAIFD11512Z3
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (8)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
Type Flap Disc
Diameter 115mm
Bore Size 22.23mm
Quantity 3
Bore 22mm