Duracell B123DMULTI10 CR 123A Camera Battery CR123A Lithium 1400 mAh 3 V 10 pc
MPN
B123DMULTI10
Brand
Duracell
EAN-13
Order Code
Country of Origin
USA
  • Free UK shipping available
View Full Product Range (10)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
3 in stock, despatched same dayAdditional quantity lead time 14 days
Type CR123A
Capacity 1400mAh
Chemistry Lithium
Dimensions (H x W x D) 17 x 34mm
Pack Size 10
Terminal Type Standard
Voltage 3V