Dormer P8139.6X6.0 Solid Carbide Rotary Burr Bright Pointed Tree 9.6 x 6mm
MPN
P8139.6X6.0
Brand
Dormer
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Czech Republic
View Full Product Range (7)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 4 working days
The Dormer Solid Carbide Bright Rotary Burr Pointed Tree has the following specification:
Diameter: 9.6mm.
Shank Diamter: 6mm.
Working Length: 19mm.
Overall Length: 64mm.