CellPack 145359 SMH4/6-35/V Heatshrink Sleeve 1pc Universal Use
MPN
145359
Brand
CellPack
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
View Full Product Range (2)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back order
Type Heat Shrink Sleeve
Length 400mm
Colour Black
max. cross section 35mm²
Min. cross section 6mm²