Suntan TS08H0A9104KBB0ESR Suppression Capacitor 0.1uF 310VAC 10% 1pc
MPN
TS08H0A9104KBB0ESR
Brand
Suntan
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hong Kong
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Order in multiples of 1
3,060 in stock, despatched in 4 working days
Type Suppression capacitor
Capacitance 0.1µF
Tolerance 10%