Stäubli 662012-02526 SLK-4N-S10 Test lead 25 cm Violet stackable plugs
MPN
Brand
Staubli
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
  • Free UK shipping available
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
14 available to back orderBack-order availability date - 28/05/2026
Highly flexible test lead, both ends fitted with stackable Ø 4 mm lamella plugs with rigid electrical insulation.
Cable Length 0.25m
Nominal Current 19A
Type Test lead
Colour Violet
Contact Material CuZn
Cross Section 1.0mm²
Misc Attribute SLK-4N-S10
Nominal Voltage 600V