Renkforce RF-5151022 RF-PCR-220 memory card reader USB 3.2 black external
MPN
RF-5151022
Brand
Renkforce
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (11)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
299 in stock, despatched in 4 working days
Type External memory card reader
Colour Black
Depth 21mm
Height 10.2mm
Interfaces USB A (USB 3.2 1st gen)
Product Type External memory Card reader
Storage media features Read/write 2 Cards at the same time
Weight 22g
Width 87mm